Organizace výuky v září 2024

Pavel MichalíkAktuality

Vážení rodiče, milí žáci,

v pondělí 2. 9. 2024 začíná nový školní rok 2024/2025.

Jak jsme vás již informovali, zahájení školního roku proběhne netradičně v pondělí 2. 9. 2024 od 7:35 ve společenském sále Sigma Lutín (jídelna), nikoliv v budově školy!

Účast všech žáků je povinná, neboť budou proškoleni o BOZP. Také obdrží potvrzení o studiu, případně potvrdíme i vaše další tiskopisy.

Chceme vás informovat, že v budově teoretického vyučování probíhá rekonstrukce sociálního zázemí. Provoz v budově je omezen, a proto výuka teorie bude probíhat v jiném režimu. V prvních několika dnech mohou být do rozvrhu zařazeny i volné dny. Část výuky teorie může být přesunuta do budovy odborného výcviku či domova mládeže.

Výuka odborného výcviku a provoz domova mládeže probíhá normálně.

Je nutné sledovat změny v rozvrhu každý den. Další informace se žáci dozvědí v pondělí 2. 9. na zahájení ve Společenském sále Sigma.

Děkujeme za pochopení.