studenti modelovani na pocitaci

Provozní technika

Nástavbové studium

Máš v kapse výuční list ze strojírenského oboru, chceš si dodělat maturitu, rozšířit si technické a provozní znalosti a zlepšit si kariérní možnosti? Pak pojď studovat obor Provozní technika!

Prohloubíš si znalosti o technických materiálech, nářadí, strojích i postupech ve strojírenské výrobě. Naučíš se i spoustu provozních znalostí a dovedností z oblasti ekonomiky a řízení strojírenských výrob. Zkrátka to nejlepší pro rozšíření tvé budoucí strojírenské kariéry!

23-43-L/51 Provozní technika

Provozní technika

Střední odborné vzdělání s maturitou – nástavbové studium

Maturitní zkouška

2 roky (denní studium)
3 roky (dálkové studium)

provozní techniku

Nastartuj svou kariéru

Díky rozšířeným znalostem a osvědčení EUROPASS se ti otevřou vedoucí a manažerské pozice nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Rozšiř si znalosti

Rozšíříš si technické a provozní znalosti ze svého učebního oboru o oblast ekonomie, postupů práce a řízení strojírenské výroby.

Pokračuj na vysokou

Získáním maturity tvé studium nemusí končit. Pokud budeš chtít, můžeš dál pokračovat na vysoké škole a stát se inženýrem!

Najdeš uplatnění v jakékoliv strojírenské firmě na pozicích jako je strojírenský technik – budeš skvěle připraven pro roli mistra či dispečera. Uplatníš se jako technolog, kontrolor či strojírenský technik. Uplatnění se ti zlepší i ve tvém učebním oboru a otevřou se ti vedoucí a manažerské pozice. A pokud tě učení začne bavit, díky maturitě můžeš pokračovat na vysokou školu a klidně se stát inženýrem.

Dodělej si maturitu, rozšiř si své znalosti a připrav se na kariérní postup!

• Naučíš se provozní dovednosti z ekonomiky a řízení strojírenské výroby.
  • Budeš připraven pro pozice mistra, vedoucího a na další pozice středního managementu ve strojírenských firmách.
  • Rozšíříš si znalosti ze svého učebního oboru a naučíš se i spoustu nových znalostí o materiálech i strojních postupech.
  • Díky maturitě můžeš pokračovat v dalším studiu na vyšší odborné nebo vysoké škole.