poznej nás na vlastní oči

Chceš vědět, jak to u nás vypadá? Pojď se přesvědčit na Dny otevřených dveří.
Zjisti nejbližší termín

Termíny pro

dny otevřených dveří

23. 11. 2024

8:00 - 13:00 h

26. 11. 2024

úterý

10:00 - 18:00 h

11. 1. 2025

8:00 - 13:00 h

14. 1. 2025

úterý

10:00 - 18:00 h

Důvody,

proč se přijít podívat

Obory se skvělým uplatněním

Naučíš se všechno, co budeš potřebovat pro dobré uplatnění. Naši učitelé jsou zkušení odborníci a pod jejich vedením se perfektně připravíš na své budoucí zaměstnání.

Kvalitní praxe ve firmách

Čeká tě spousta praxe a odborných předmětů. Nemusíš se bát dlouhých hodin nudné teorie. Všechno, co se naučíš, si hned vyzkoušíš na vlastní kůži.

Žijeme technikou

Máme rádi obrábění, vrtání, soustružení, řezání, stroje a techniku obecně. Rádi vytváříme nové věci – máš to podobně? Pak uvažuješ o správné škole!

Projdi si naši školu

Provedeme tě celou školou, abys věděl/a, kde se budeš učit a trávit čas s kamarády. Prohlédni si naše moderní vybavení i učebny.

Moderní vybavení

Přijď se podívat na naše moderní vybavení - máme nejlépe vybavené strojírenské dílny v okolí. Všude jsou projektory, máme 10 3D tiskáren a spoustu dalšího.

Přátelské prostředí

Poznej naše mistry z praxe i spolužáky. Na škole se všichni známe – nečekej anonymní prostředí.

Napiš nám

že s tebou
můžeme počítat

Můžeš přijít jen tak

Když nám ale dáš vědět předem, budeme s tebou počítat a akce půjde hladce jako po másle.

Jestli nezvládneš ani jeden termín

Jako naschvál opravdu nemůžeš ani na jeden náš termín přijít? Nevadí. Zavolej nám, nebo napiš a my se s tebou spojíme a dohodneme se, jak tě k nám dostat.

Mgr. Bušinová Jitka
zástupkyně ředitele pro teoretické vyučování
jitka.businova@sigmundovaskola.cz

Podívej se

Kde nás najdeš

Sigmundova střední škola
strojírenská, Lutín
Jana Sigmunda 242
783 49 Lutín

Potřebuješ se na něco zeptat?

Zkrať si čekání

Zjisti, jak to u nás vypadá

Důvody, proč jít k nám