Zájmové

Kroužek železničních modelářů

Kdo má šikovné ruce, nápady, chuť aktivně trávit volný čas a něco se i naučit, má příležitost pracovat v železničním modelářském kroužku, který se schází vždy v lichém týdnu, v úterý a čtvrtek od 16 do 19 hodin v přízemí domova mládeže naší školy. Mimo hlavní náplň kroužku, jako tvoření krajinek, stavby tratí, sestavování budov a lepení stromečků je i účast na různých výstavách.

Kovářský kroužek

Železo je třeba kout, dokud je žhavé, a k tradičním řemeslům bezesporu patří i kovářství. Ve školní kovárně si mohou naši studenti toto staré řemeslo na vlastní kůži vyzkoušet. Kovářský kroužek se koná zpravidla ve čtvrtek odpoledne, ve výjimečných případech dle dohody.

Zájemci, hlaste se na dílně u p. Radiměřského, dílna 8.

Kroužek dovedných rukou

Technický kroužek pro žáky Základní školy Hněvotín.

Atomobilový kroužek

Technický kroužek