Den otevřených dveří v úterý 23. 1. 2024

Pavel MichalíkAktuality přijímacího řízení

Vážení uchazeči, vážení rodiče,

zveme vás na den otevřených dveří, který naše škola pořádá:

• v úterý 23. 1. 2024 od 9:00 do 18:00 h

V případě, že vám tento termín nevyhovuje, zde máte odkaz na formulář pro individuální návštěvu.

Najdete nás zde, parkování bude zajištěno u hlavní budovy školy na ulici Jana Sigmunda 242, Lutín. Hned u školy se vás ujmou naši kolegové a budou vašimi průvodci po celou dobu návštěvy.

Dále nabízíme všem uchazečům o naše maturitní obory cvičné přijímací zkoušky (30. 1. 2024), kdy si vyzkoušíte organizaci a atmosféru testů. Následně u ostrých testů již víte, co vás čeká a můžete se plně soustředit jen na řešení úloh.

Všem uchazečům o maturitní i učební obory nabízíme pomoc při vyplnění a odeslání nové formy elektronické přihlášky.

Zde můžete vyplnit jednoduchý dotazník a zaregistrovat se k cvičným testům i podání přihlášky, následně vás budeme v průběhu ledna 2024 kontaktovat. Další informace se samozřejmě dozvíte při vaší návštěvě.