Zahájení výuky v novém roce 2022 a informace k testování Covid 19

Pavel MichalíkAktuality, Aktuálně

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolte mi, abych Vám za celý kolektiv pracovníků Sigmundovy školy popřála do nového roku mnoho úspěchů a především zdraví.

Chceme Vás informovat, že od ledna pokračuje preventivní antigenní testování ve školách. Od 3. do 16. ledna se testuje dvakrát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 17. ledna pak probíhá testování jednou týdně, a to v pondělí. Testování se týká žáků jak neočkovaných, tak očkovaných i těch, kteří prodělali nemoc.

Je nutné, aby žáci měli nasazený respirátor po celou dobu od příchodu do školy až do ukončení testování. Poté se bude respirátor nosit pouze ve společných prostorách školy (chodby, toalety,…). Pokud nebude zachycen žádný pozitivní, mohou se žáci po třídě pohybovat bez respirátoru. Více informací naleznete v letáku MŠMT, který je přiložen v příloze.

Organizační připomenutí – v pondělí 3. ledna 2022 začínáme lichým týdnem!

Doufám, že tento rok bude normální, že budeme moci v klidu učit, poznávat nové věci a setkávat se i na mimoškolních akcích, výletech, sportovních pobytech a exkurzích. Prostě užívat si vše dobré, co studium střední školy nabízí.

Přeji šťastné vykročení do nového roku.

Jitka Bušinová, zástupkyně ředitele