Lutín – Wetzlar – den druhý

Miroslav MašláňLutín - Wetzlar

Po vydatné snídani nás čekala cesta do školy, kde jsme pokračovali v tom, v čem jsme začali. Kluci z CAD mají momentálně na práci tvorbu výkresů a jejich předání dílnám. Tým CNC postupně vytvořil design bočních desek pomocí programu Sinutrain a po jeho dokončení přešli do programu Cura, kde vyrobili vzhled loga.  

Po obědě jsme zahájili práci na CNC obráběcím stroji. Skupina kluků, která se zabývá tvorbou videí, postupně průběh práce fotila a nakonec náš tým pracoval na písemné dokumentaci celého projektu. Momentálně tvoříme s německými studenty protokoly k projektu. 

Odpoledne nás čekal velice záživný program v podobě prohlídky zámku, který se nachází v nedalekém městečku Braunfels. Prohlídka byla velice zajímavá a pro všechny edukativní. Po prohlídce zámku nás čekala poslední zastávka, a to v aquaparku, který jsme si užili nejvíce. Čekalo nás zde mnoho zajímavých aktivit, jako například sauny, vířivky, či plavecký bazén se slanou vodou. Po návštěvě aquaparku naše kroky směřovaly do místní turecké restaurace, kde jsme den zakončili pozdní, ale vydatnou večeří.