Zahraniční spolupráce V.

Wi-Fi Eduroam Informace pro návštěvníky
EN

Na této stránce jsou popsány veškeré informace k síti Eduroam na Sigmundově škole v Lutíně pro uživatele z jiných organizací.

O co se jedná?
Vítejte na stránkách mezinárodního projektu Eduroam. Jedná se o projekt mobility a roamingu v sítích národního výzkumu a vzdělávání (NREN). V České republice je projekt Eduroam zastřešován sdružením Cesnet.
Pokud se chcete připojit se svojí Eduroam identitou z Vaší domovské organizace, vše by mělo být zcela automatické. Jak získat svou identitu zjistíte na stránkách své organizace. Seznam připojených institucí naleznete zde.

Parametry připojení
• SSID: eduroam
• Zabezpečení: WPA2 (AES)
Program pro nastavení parametrů připojení je zde

Podpora
Pokud budete mít s přístupem problémy, kontaktujte IT pracoviště školy nebo nás kontaktujte na e-mailu eduroam@sigmundovaskola.cz. V případě potřeby poskytneme podporu Eduroamu i uživatelům jiných organizací.

Pokrytí
K síti Eduroam je možno se připojit v těchto budovách:

- Budova škola
- Budova dílen