Slavnostní předání Osvědčení Hospodářské komory
V úterý 12. října 2010 bylo na základě výsledků závěrečných a maturitních zkoušek konaných v závěru školního roku 2009/2010 slavnostně předáno v Kongresovém sále Hospodářské komory České republiky v Praze OSVĚDČENÍ HK ČR a zároveň EUROPASS nejlepším absolventům Sigmundovy střední školy strojírenské v Lutíně. Vyhodnocení studenti splnili všechny podmínky pro získání výše uvedených certifikátů. Po celou dobu studia museli mít na konci školního roku minimálně chvalitebnou známku z odborného výcviku a u maturitní nebo závěrečné zkoušky z praktické části známku výbornou. Přes všechna tato úskalí se podařilo získat osvědčení a europass těmto studentům:

- ve studijním oboru Mechanik seřizovač Martinu Valčíkovi

- v učebním oboru Obráběč kovů Jiřímu Švalbachovi

Na slavnostním předání byli přítomni zástupci Hospodářské komory ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Oceněným studentům blahopřejeme.

Ing. Oldřich Fojtek
V Lutíně dne 18. 10. 2010