Informace k obnovování provozu školy
Od pondělí 11. 5. 2020 probíhá mimo distančního vzdělávání i prezenční výuka končících ročníků formou konzultací a odborného výcviku.

Od neděle 24. 5. 2020 se obnovuje provoz domova mládeže, vzhledem k nutnosti zajistit pro ubytované žáky samostatné pokoje je nutné, aby se zájemci z řad žáků o ubytování předem nahlásili u vychovatelů - 606 069 272! Žáci musí při nástupu na ubytování předložit prohlášení o bezinfekčnosti (stejné jako u nástupu do školy, ale musí být nové pro DM, bez tohoto prohlášení nebudou žáci ubytováni!!!)

Od 1. 6. 2020 (vzhledem k praktickým zkouškám končících ročníků asi až od 8. 6. 2020) bude probíhat odborný výcvik nekončících ročníků. Výuka je dle rozhodnutí vlády ČR dobrovolná, proto žádáme žáky, aby svému třídnímu učiteli obratem nahlásili, zde se této výuky zúčastní nebo nezúčastní! Dle zjištěného zájmu bude výuka OV rozplánována a žáci budou informováni.