Stužkovací ples
V pátek 21. 2. 2020 proběhl ve Společenském sále obce Lutín jubilejní 40. společenský ples. Hlavním bodem programu bylo slavnostní stužkování tříd MS 4. A s třídním učitelem Mgr. Jiřím Zdražilem a MS 4. B s třídní učitelkou Mgr. Jitkou Bušinovou. Třída MS 4. A předvedla krátký zábavný program. Cvičící chlapci na žíněnkách, kteří se prali s obávanou maturitou, pobavili celý sál. Druhá třída, MS 4. B., předvedla program na retro vlně. Chlapci cvičili Sigmundiádu, kdy v montérkách zatančili krátký program na známé písně. Svým živým vystoupením roztleskali celý sál. Poté následovalo samotné stužkování a dekorování šerpami. Studenti vyzvali učitele ke slavnostnímu přípitku a následovalo sólo pro maturanty. Svým tanečním vystoupením nás také potěšil bývalý student Michala Procházky s partnerkou. K tanci nám hrála kapela EšiBand pod vedením Radka Svačiny. Všichni se výborně bavili, maturanti byli ostužkováni, hosté si báječně zatančili, bohatá tombola byla rozdána a teď nezbývá nic jiného, než popřát maturantům hodně štěstí u zkoušky z dospělosti. (Mgr. Jitka Bušinová, Autor fotografií: Ivo Kotas)