Zahraniční spolupráce V.

Slavnostní akt předávání maturitních vysvědčení
Jako každý rok, tak i letos proběhlo dne 12. června 2018 v aule Základní školy Lutín slavnostní předávání maturitních i závěrečných vysvědčení absolventům oboru Mechanik seřizovač CNC tříd MS 4. A a MS 4. C Sigmundovy střední školy strojírenské Lutín. Slavnostního předávání maturitních i závěrečných vysvědčení se zúčastnili zástupci obce Lutín, zástupci spolupracujících firem, dále zástupce Hospodářské komory ČR a vedení školy. Samozřejmě, že nechyběli třídní učitelé Mgr. Marcel Máčala a PaedDr. Jaroslava Zapletalová, rodiče absolventů, příbuzní, přátelé i další hosté. Výsledky maturit dopadly velmi dobře a přejeme letošním absolventům úspěšný start do profesního i soukromého života.