Zahraniční spolupráce V.

38. společenský ples - stužkování
V pátek 9. 2. 2018 proběhl ve Společenském sále obce Lutín 38. společenský ples Sigmundovy střední školy strojírenské, Lutín. Hlavním bodem programu bylo slavnostní stužkování tříd MS 4. A s třídním učitelem Mgr. Marcelem Máčalou a MS 4. C s třídní učitelkou PaedDr. Jaroslavou Zapletalovou. Třída MS 4. A předvedla krátký zábavný program inspirovaný stínovým divadlem. Druhá třída, MS 4. C., svůj program pojala jako vtipné glosování třídy a jednotlivých studentů. Poté byli maturanti svými třídními učiteli a zástupcem ředitele ing. Oldřichem Fojtkem ostužkováni. Po stužkování studentů, učitelů a po slavnostním přípitku s vyučujícími následovalo sólo pro maturanty. Předtančení zajistil náš loňský maturant Procházka s partnerkou. K tanci nám hrála kapela EšiBand. Všichni se výborně bavili, maturanti byli ostužkováni, hosté si báječně zatančili, bohatá tombola byla rozdána a teď nezbývá nic jiného, než popřát maturantům hodně štěstí u zkoušky z dospělosti. (Mgr. Jitka Bušinová, Autor fotografií: Ivo Kotas)