logo logo logo
Úvod (aktuality)
GDPR
Škola
Kontakt
Evropská Unie
Wi-Fi Eduroam
Přijímací řízení
Dny otevřených dveří
Maturita a ZZ
Teoretické vyučování
Praktické vyučování
Domov mládeže
Studijní obory
Učební obory
Vzdělávání dospělých
Stipendia
Sportovní aktivity
Napište nám
Zahraniční spolupráce VI.
Zahr. spolupráce ARCHIV
Zahraniční stáže
Jídelní lístky
Rozvrhy
Suplování
Rozpis OV
Letecký pohled
Virtuální prohlídka
školy (info)
Žákovská knížka (Pomoc)
.


skola

Rekonstrukce Sigmundovy střední školy strojírenské v Lutíně
Konečně jsme se dočkali! Budova školy, která je v provozu od roku 1987, již několik let vykazuje známky opotřebení. Ale to vše je minulostí. Jak si jistě všichni všimli, kolem školních objektů začal na podzim čilý stavební ruch.
Naše škola byla zahrnuta do Projektu na opravu školních budov, který je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí ČR. Významně se na financích také podílí Olomoucký kraj. Cena investic je přibližně 24 milionů korun. Zakázku provádí Stavební společnost Navrátil, s.r.o. z Prostějova.
Práce na stavebních úpravách byly zahájeny v září 2013 a plánovaný termín dokončení je 1. říjen 2014. Ovšem vzhledem k tempu prací, pokud nenastane nepředvídatelná komplikace, lze předpokládat dokončení do konce prázdnin. Po celou dobu rekonstrukce zůstává výuka nepřerušena, jen operativně opouštíme učebny a kabinety, ve kterých se zrovna pracuje. V těchto náročnějších podmínkách jsme bez větších problémů zvládli jak přijímací zkoušky, tak státní i školní kolo maturit.


Naše škola je příjemce dotace EU:    obrobr obr      obr


© Sigmundova střední škola strojírenská 2010 - | C-design | Kontakt | Administrace