Prezentační výstava oborů středních škol, Scholaris 2013

Dne 27. a 28. listopadu 2013 byl zahájen 18. ročník prezentační výstavy oborů vzdělávání středních škol Olomouckého kraje na Střední škole polytechnické v Olomouci. Slavnostní zahájení výstavy proběhlo za účasti vystavovatelů, pozvaných hostů a představitelů veřejného života Olomouckého kraje. Náměstek olomouckého hejtmana pro školství, Ing. Zdeněk Švec, náměstek primátora RNDr. Ladislav Šnevajs a ředitel úřadu práce Ing. Jiří Šabata, přestřižením pásky otevřeli výstavu pro veřejnost. Naše škola se v počtu 87 vystavovatelů vůbec neztratila. O tom svědčil nebývalý zájem žáků ZŠ o naše obory a uplatnění v nich na trhu práce.