Výlet pro nejlepší žáky 2013
Dne 2. 10. 2013 se konal výlet do rakouského města Vídeň. Jako každý rok byli vybráni 2 nejlepší studenti z každé třídy druhého až čtvrtého ročníku. Zájezd byl pro tyto studenty zcela zdarma. Akce se zúčastnili také němečtí kolegové, kteří jsou zapojeni do výměnného pobytu studentů. Do Vídně jsme se těšili hlavně proto, že poznáme něco nového. Podívali jsme se například do katedrály svatého Štěpána, viděli jsme místo, kde bydlel zhruba dva roky skladatel Wolfgang Amadeus Mozart, navštívili jsme Hofburg a také mnoho dalších památek. U některých jsme se zastavili a pan průvodce nám sdělil spoustu užitečných a zajímavých informací. Výlet se vydařil, i když bylo trochu chladno. Všichni se už těšíme na příští rok a doufáme, že opět budeme patřit mezi nejlepší. ( Jan Wagner, MS 2. A)