Uplatnění absolventů
V současné době patří absolventi k ohrožené skupině na trhu práce, nemají praxi a jejich znalosti často neodpovídají požadavkům zaměstnavatelů.

Pro absolventy naší školy platí pravý opak. Většina z nich absolvuje odborný výcvik v_závěrečných ročnících na provozních pracovištích partnerských firem a získá důležitou praxi. Obsah výuky je rovněž pravidelně aktualizován podle požadavků zaměstnavatelů.

Ukázkou uplatnění našich žáků je firma John Crane Sigma, a. s.,

ve které tvoří naši absolventi velkou část zaměstnanců od náročných dělnických profesí po top management. Právě v šíři možností uplatnění spočívá hlavní výhoda našich studentů, kteří mohou pracovat na špičkových strojích, pracovat v různých řídících nebo technických pozicích a taky mají možnost pokračovat ve studiu na_vysoké škole.

Strojírenství je dlouhodobě dynamicky se rozvíjejícím odvětvím a nabízí velmi dobré uplatnění. K doložení připojujeme pracovní nabídku pro naše žáky .